2 opcje-ekstra w programie Taxomatic

Przeglądając Internet w poszukiwaniu idealnego programu do księgowania online, na pewno natrafimy na Taxomatic – rewolucyjne narzędzie, które mocno wyróżnia się spośród swojej konkurencji. W menu narzędzia odnajdziemy kilka funkcji, których nie sposób szukać w innych tego typu programach.

Kiedy myślimy o dobrym programie do prowadzenia samodzielnej księgowości, na pewno do głowy przychodzą nam przede wszystkim podstawowe funkcje dotyczące księgowania. Zaliczyć do nich możemy:

 

  • wystawianie i księgowanie faktur,
  • prowadzenie księgi przychodów i rozchodów,
  • dodawanie informacji o kontrahentach oraz pracownikach,
  • prowadzenie historii naszej księgowości.

 

Jednak na tym wcale nie musi kończyć się nasza przygoda z zarządzaniem firmą. My – użytkownicy, lecz przede wszystkim przedsiębiorcy – zasługujemy na znacznie więcej. I to „więcej” znajdziemy w Taxomatic.

Warto poznać 2 opcje-ekstra, które znajdziemy w programie!

 

Tworzenie analiz i raportów

Dzięki temu, ze Taxomatic chce być jak najlepszym i najbardziej przydatnym programem, do którego chętnie będziemy zaglądać, został wzbogacony o funkcję tworzenia analiz oraz raportów okresowych, które w sposób przejrzysty i nieskomplikowany przedstawią sytuacje finansową naszej firmy oraz historię przychodów oraz wydatków firmowego konta.

 

Taka opcja daje nam sporo informacji na temat tego, w jaki sposób prowadzimy biznes i jakie błędy popełniamy. Dzięki wnikliwej analizie wyników raportów możemy wprowadzić do naszych działań poprawki, które bezpośrednio wypłyną na korzyść budżetu.

 

Skanowanie dokumentów i dodawanie ich do chmury

Fakt, że Taxomatic chce być poniekąd naszym przenośnym biurem, wpłynął na decyzję jego twórców o tym, by dać możliwość przechowywania faktur bezpośrednio w chmurze. Wystarczy, że zeskanujemy potrzebne nam dokumenty i wstawimy je na nasze konto w Taxomatic. Jest to czynność łatwa, w której pomoże nam samo narzędzie, kierując naszymi działaniami krok po kroku.

 

Nasze faktury będą na serwerze Taxomatic bezpieczne. Gwarantują to certyfikaty, o których przeczytamy na stronie programu.