Jak zorganizować szkolenie w Borach Tucholskich?

Szkolenia mają to do siebie, że muszą być dopięte na ostatni guzik. Szczególnie takie, które organizujemy w niezwykłych zakątkach Polski. Do najciekawszych wydarzeń tego typu należą na pewno imprezy szkoleniowe organizowane w Borach Tucholskich, które ściągają w swoje strony organizatorów przeróżnych wydarzeń biznesowych.

Bory tucholskie jeszcze do niedawna uchodziły za tereny stricte turystyczne, na które wyjeżdżało się w celach wypoczynkowych. Dziś jednak sytuacja nieco się odmieniła. Coraz częściej możemy spotkać się z organizowaniem w Borach Tucholskich szkoleń oraz konferencji biznesowych.

W jaki sposób jednak je przygotowywać, żeby były wręcz idealne?

 

Dobry hotel to podstawa

źródło: Hanza Pałac

Pamiętajmy, że starannie wybrany obiekt, w którym odbędzie się nasz event, jest gwarantem sukcesu. Musimy znaleźć więc taki hotel, który nie dość, że pomieści wszystkich zaproszonych przez nas Gości, to dodatkowo będzie świetnie skonfigurowany, zlokalizowany i pomoże nam w dobraniu wszystkich elementów składowych wydarzenia.

Hotel w Borach Tucholskich powinien zapewnić nam dobrze wyposażoną salę w sprzęty niezbędne do przeprowadzenia szkolenia, nocleg dla uczestników wydarzenia, łatwy i szybki dojazd z ważnych dróg krajowych, smaczny i ciekawy catering, wykwalifikowaną i miłą obsługę oraz… atrakcje!

 

Atrakcje dla gości

Nie da się ukryć, że ostatnio bardzo popularnym trendem jest łączenie przyjemnego z pożytecznym w kontekście wydarzeń biznesowych i wyjazdów służbowych. To samo możemy wprowadzić podczas naszego szkolenia.

Bory Tucholskie są świetnym miejscem pod względem atrakcji, z których zarówno nasi Goście, jak i my możemy skorzystać. Do naszej dyspozycji pozostają miedzy innymi:

  • parki linowe,
  • basen,
  • jazda konna,
  • przejażdżki rowerowe,
  • długie spacery w lesie,
  • integracyjne ogniska,
  • czy wypady nad jezioro.

 

Warto zadbać o to, by rozgraniczyć czas zabawy od czasu pracy. Dopiero taka konfiguracja będzie mogła okazać się efektywna, a nasze szkolenia skuteczne i godne zapamiętania.